• Mimarsinan Mahallesi Köprülü Cad 37/B
  • 7/24 Kombi Servisi
7/24 Kombi Servisi

0542 698 90 90

close

Kayseri Viessmann Servisi

Kayseri Viessmann Servisi

Çağımız dünyasının büyük bir bölümü ısınma ihtiyaçlarını artık teknolojik ve elektronik ürünler yardımıyla karşılamaktadır. Uluslararası alanda bu sektörde kurulmuş ve faaliyetlerini devam ettiren birçok firma bulunsa da, bu alanda kalitesiyle ve hizmet anlayışıyla farkını ortaya koyabilen marka sayısının bir hayli az olduğunu söyleyebiliriz.
 
Özellikle son dönemde insanlar, yaptıkları alış verişlerde, tercih ettikleri ürünlerin kalitesini bir kenara bırakıp, ürünü satın aldıktan sonra göreceği hizmet anlayışını daha fazla ön planda tutmakta. Bu sebeple sahip oldukları ürünlerin garanti sürelerine, servis hizmetlerine ve firmaların çalışma disiplinlerine daha çok önem vermekte.
 
Kayseri Viessman Servisi olarak hizmet veren Demko Teknik ülkemizin özellikle Kayseri gibi gelişmiş büyük Anadolu şehirlerinde yüksek yaşam standartlarına sahip vatandaşlar, satın alacakları ürünlerde de genel olarak uzun ömürlü olan kaliteli ürünleri seçmekte ve aynı zamanda ürünün ait olduğu markadan gereken özverili hizmeti beklemektedir. 
 

Sertifikalı Bayi

Kaliteli hizmet arıyorsanız Demko yanınızda.

Servis Çağrısı İsteyin

Isıtma veya soğutma sisteminizde sorun yaşıyorsanız. Bizi 7/24 arayın.

Bütçenizi Koruyun

Kaliteli hizmeti uygun fiyat ile almanız Demko ile mümkün.

Hem Kalite Hem Hizmet Bir Arada Olabilir mi?
Kombi günümüzde ısınma ve sıcak su ihtiyacının karşılanması konusunda en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Farklı pek çok marka ve modelin üretiminin söz konusu olduğu bu sektörde kombi kurulum, tamir ve bakım işlerinin profesyonel bir şekilde yapılması oldukça önemli bir durumdur.
 
Kullanıcılar tarafından kombinin seçilmesinden monte edilmesine kadar geçen tüm aşamalarda bu işi uzman ekibi ile yapan kombi firmaları tercih edilmektedir. Demko Teknik Kayseri Viessman Servisi kombi hizmetleri bakımından bu işi profesyonel olarak yapan nadir kombi firması olarak görüşmektedir. Vermiş olduğu hizmetler ile alanında en iyiler arasında yerini almayı başarmıştır.
 
Kombi servislerinin başarılı olabilmesinde verdikleri hizmetten müşterilerin memnuniyeti oldukça önemli bir etkendir. Bu sebeple kombi bakım ve tamir alanında verilecek hizmette işin uzman bir ekiple yapılması büyük önem arz etmektedir.
 

Kaliteli Isıtma ve Soğutma Hizmetleri

Firmamız tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, sektördeki faaliyet alanlarını, sektörün ve günün ihtiyaçlarına göre genişleterek, güçlü ve deneyimli teknik kadrosu ile gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde sektöründe aranan, güvenilir bir Kuruluş haline gelmiştir.

Garantilerimizin bizi rakiplerimizden ayırdığına ve kaliteli iş ve hizmet taahhüdümüzü gösterdiğine inanıyoruz.

Hakkımızda

Kişisel Çıkarlar Değil, Gelecek Nesiller İçin Teknoloji

Kombinin icat edilmesinden sonra dünyada ısı sistemleri üzerine kurulan pek çok firma kombi üretimi yapmaya başlamıştır. Bu kombilerin kurulumu ve bakımı servisler tarafından yapılmaktadır.  Müşteri memnuniyeti odaklı olarak bu işi yapan ve ayakta kalabilen Demko Teknik Kayseri Viessman Servisi vermiş olduğu hizmet ile kaliteli çalışmalara imza atmış bulunmaktadır.
 

Uzmanlığımızda en iyisiyiz

Neden Bizi Seçmelisiniz

  • Sağlam Temel Değerleri Sürdürmeye İnanıyoruz

    İşimizi dürüstlük, dürüstlük, ekip çalışması ve sorumluluk üzerine kuruyoruz ve müşterilerimizin bizden beklediği de bu.

  • Her Müşteriye Aile Gibi Davranırız

    Her müşterimize yaklaşımımız bir aile ferdi gibidir, evinizin sıcaklığı bizim için önemlidir.

  • Standardı Daha Yüksek Tutmaya İnanıyoruz

    Hizmetlerimizi en iyi şekilde sunuyor ve evinizi Demko ile ısıtıyoruz.

Kayseri Klima ve Isıtma Servisleri Tamir ve Bakım

Çok sıcak? Çok soğuk? Gecenin yarısı? İstediğiniz zaman bizi arayın. Biz hazırız.

Randevu Al

Hemen Ara