• Mimarsinan Mahallesi Köprülü Cad 37/B
  • 7/24 Kombi Servisi
7/24 Kombi Servisi

0542 698 90 90

close

Kayseri Vaillant Servisi

Kayseri Vaillant Servisi

Hayatınızı kolaylaştıran çözümler sunan Kayseri’de kombi hizmetlerini temsil etme sorumluluğunun haklı gurunu yaşayan Kayseri Vaillant Servisi olarak bizler donanımlı ve güler yüzlü personelimiz, kolay iletişim sağlayabileceğiniz telefon destek hattımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz.
 
Kombi servisi olarak yıllar geçse de lider olma özelliğini, her daim yeni teknolojilerin yaratıcısı, öncüsü olma vasfını kaybetmemekte aksine perçinlemektedir. Bu sebeple de yıllar geçse de kombinin montaj ve bakımı konusunda verdiğimiz hizmetlerde hep ilk sırada olmaya devam edeceğiz.

Sertifikalı Bayi

Kaliteli hizmet arıyorsanız Demko yanınızda.

Servis Çağrısı İsteyin

Isıtma veya soğutma sisteminizde sorun yaşıyorsanız. Bizi 7/24 arayın.

Bütçenizi Koruyun

Kaliteli hizmeti uygun fiyat ile almanız Demko ile mümkün.

Kayseri Vaillant Servisi Olarak Neden biz,

Bizler Demko Teknik Kayseri Vaillant Servisi adını dürüst ve özverili çalışmalarımız, ücretsiz keşif imkânı ile birleştirerek soğuk kelimesinin evinizden tamamen uzaklaştırmaya talibiz. İşine son derece hâkim, para yerine insan kazanmayı yeğleyen çalışma ekibimizle en kısa sürede sorunlarınızı çözüme ulaştırma gayretinde olacağız. Servisimizde garanti koşulları hakkında detaylı bilgiler alıp ek garanti ve bakım anlaşması hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

 

Bu ayrıcalıkları yaşamanız için tek yapmanız gereken bize bir şans sunmanız çünkü biliyoruz ki ikinci bir şansa ihtiyacımız olmayacak.

Servis hizmetinden faydalandığınız cihazlar, elemanlarımız dışındaki kişiler tarafından herhangi bir nedenle işlem görmemiş olması şartıyla tüm cihaz ve üzerindeki ekipmanları markamızdan kaynaklı olan işçilik ve üretim hatalarına karşı sorumluluk almaktayız.

Your home comfort experts

Kaliteli Isıtma ve Soğutma Hizmetleri

Firmamız tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, sektördeki faaliyet alanlarını, sektörün ve günün ihtiyaçlarına göre genişleterek, güçlü ve deneyimli teknik kadrosu ile gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde sektöründe aranan, güvenilir bir Kuruluş haline gelmiştir.

Garantilerimizin bizi rakiplerimizden ayırdığına ve kaliteli iş ve hizmet taahhüdümüzü gösterdiğine inanıyoruz.

Hakkımızda

Sizlere kombi ile birlikte ne sunabiliriz?

Kombi için keşif hizmeti: Kombinin kullanılacağı alanın keşfedilmesi ve satın alınan kombinin bu alanda nereye kurulacağı konusunun aydınlatılması amacıyla kombi keşif hizmeti verilmektedir.

Kombinin montajı hizmeti: Kombinin belirlenen yere takılması ve kurulumunun yapılması için alanında profesyonel ekibimiz tarafından çalışmalar yapılmakta ve kombinin gerekli kontrollerinin yapılmasının ardından hizmete sunulmaktadır.

Kombi bakım hizmeti: Kombilerin kullanımları sırasında bazı tıkanıklıklar ve arızlara ortaya çıkabilmektedir bu durumda kombinin belli periyotlarla bakımının yapılması öenmlidir.
 
Kayseri Vaillant Servisi olarak istediğinizde yeni ürün satışı da gerçekleştirilmektedir. Bunlar,
 
Tüm ürünlerin kurulumundan, bakımına, garanti süresi içinde ve sonunda ilk günkü özenle yaklaşacağımız en önemli hedefimizdir. Ailenizin önemli ve vazgeçilmez bir parçası olan Vaillant cihazlarınız bizimle artık güvenilir ellerde olacaktır.

Uzmanlığımızda en iyisiyiz

Neden Bizi Seçmelisiniz

  • Sağlam Temel Değerleri Sürdürmeye İnanıyoruz

    İşimizi dürüstlük, dürüstlük, ekip çalışması ve sorumluluk üzerine kuruyoruz ve müşterilerimizin bizden beklediği de bu.

  • Her Müşteriye Aile Gibi Davranırız

    Her müşterimize yaklaşımımız bir aile ferdi gibidir, evinizin sıcaklığı bizim için önemlidir.

  • Standardı Daha Yüksek Tutmaya İnanıyoruz

    Hizmetlerimizi en iyi şekilde sunuyor ve evinizi Demko ile ısıtıyoruz.

Kayseri Klima ve Isıtma Servisleri Tamir ve Bakım

Çok sıcak? Çok soğuk? Gecenin yarısı? İstediğiniz zaman bizi arayın. Biz hazırız.

Randevu Al

Hemen Ara