• Mimarsinan Mahallesi Köprülü Cad 37/B
  • 7/24 Kombi Servisi
7/24 Kombi Servisi

0542 698 90 90

close

Kayseri Baymak Servisi

Kayseri Demirdöküm Servisi

İnsanoğlunun yaşamsal faaliyetlerini devam ettirebilmesi için en temel ihtiyaçlarının başında şüphesiz ısınma ve barınma ihtiyaçları gelmektedir. Eski ve orta çağlarda madenlerin keşfedilmesiye önce kömürü bir ısınma aracı olarak kullanan insanoğlu sanayi devriminden sonra bu madeni yakıt biçiminde kullanmaya başlamış, buharla ve kömürle çalışan ulaşım araçları icat etmiştir.
 
Yakın çağda ise özellikle 20. yüz yılın ortalarına gelindiğinde teknolojik gelişmelere paralel olarak ısınma ihtiyacını karşılama yönetimleri büyük bir değişime uğramış, elektronik ısınma ve soğutma sistemlerinin icat edilmesiyle temel ihtiyaçlarını karşılama konusunda yeni bir dönem başlamıştır. Özellikle petrol ve doğalgazın kömüre göre daha kullanışlı ve temiz olduğunun keşfedilip, yayılmasıyla birlikte üretilmeye başlanan ısı sistemleri, barınma ihtiyaçlarımızı karşılama kaynağı olarak hayatımızdaki yerini almıştır.
 
Kombi bu ısıtma sistemleri içerisinde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Kayseri Baymak Servisi olarak hizmet vermekte olan firmamız kombi hizmetleri konusunda Kayseri’de en iyi hizmet veren teknik destek firmaları arasında yerini almış bulunmaktadır.
 

Sertifikalı Bayi

Kaliteli hizmet arıyorsanız Demko yanınızda.

Servis Çağrısı İsteyin

Isıtma veya soğutma sisteminizde sorun yaşıyorsanız. Bizi 7/24 arayın.

Bütçenizi Koruyun

Kaliteli hizmeti uygun fiyat ile almanız Demko ile mümkün.

Ülkemizin Isınma Sistemleriyle Tanışması
Dünyanın bu şekilde temel ihtiyaçlarını karşılama yolunda yapmış olduğu devrimlerin ülkemize ulaşması ne kadar geç olsa da günümüzde ısınma ve sıcak su ihtiyacının karşılanması konusunda kombi kullanımı artmış ve hatta ilk sıraya yerleşmiş durumdadır. Bu kadar çok kullanılan kombinin keşif, monte, bakım ve tamir işlemlerinin yapılması da profesyonel şekilde yapılmalıdır. İnsan sağlığına önem veren ve çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştiren Kayseri Baymak Servisi Aysu Teknik tüm kombi hizmetlerinde müşterilerinin memnuniyeti adına elinden gelen tüm gayreti göstermektedir. Bu çalışmaların sonunda alanında Kayseri’de en iyi hizmet veren firmalar arasında yerini almış bulunmaktadır.
 

Your home comfort experts

Kaliteli Isıtma ve Soğutma Hizmetleri

Firmamız tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, sektördeki faaliyet alanlarını, sektörün ve günün ihtiyaçlarına göre genişleterek, güçlü ve deneyimli teknik kadrosu ile gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde sektöründe aranan, güvenilir bir Kuruluş haline gelmiştir.

Garantilerimizin bizi rakiplerimizden ayırdığına ve kaliteli iş ve hizmet taahhüdümüzü gösterdiğine inanıyoruz.

Hakkımızda

Tüm İl ve İlçelerde Kesintisiz ve Kaliteli Hizmet

Yıllardır faaliyet gösterdiği illerimiz arasında üst sıralarda yerini alan Aysu Teknik ise kesintisiz ve kaliteli hizmet anlayışıyla, deneyimli, tecrübeli ve disiplinli çalışma kadrosuyla, nazik ve kibar müşteri temsilcileriyle Kayseri ve civarında hizmet vermektedir.  Gerekli alt yapı ve donanıma sahip teknik personelleriyle şirketin ilke ve prensipleri doğrultusunda Kayseri’nin tüm ilçe ve beldelerine tam zamanlı olarak müşterilerin isteklerine cevap vermeye çalışmaktadır. Bu çalışmaların sonunda il ve ilçelerde en iyi kombi servisi hizmeti veren firma olarak bilinmektedir.
 

Uzmanlığımızda en iyisiyiz

Neden Bizi Seçmelisiniz

  • Sağlam Temel Değerleri Sürdürmeye İnanıyoruz

    İşimizi dürüstlük, dürüstlük, ekip çalışması ve sorumluluk üzerine kuruyoruz ve müşterilerimizin bizden beklediği de bu.

  • Her Müşteriye Aile Gibi Davranırız

    Her müşterimize yaklaşımımız bir aile ferdi gibidir, evinizin sıcaklığı bizim için önemlidir.

  • Standardı Daha Yüksek Tutmaya İnanıyoruz

    Hizmetlerimizi en iyi şekilde sunuyor ve evinizi Demko ile ısıtıyoruz.

Kayseri Klima ve Isıtma Servisleri Tamir ve Bakım

Çok sıcak? Çok soğuk? Gecenin yarısı? İstediğiniz zaman bizi arayın. Biz hazırız.

Randevu Al

Hemen Ara